Jsme malá firma, která umí velké věci – od projektové dokumentace, přes stavební povolení, od prvotního „kopnutí“ do země přes hrubou stavbu až po její úspěšné dokončení, zařízení interiéru až po terénní úpravy. Dokážeme Vám vymyslet i zrealizovat úsporu spotřeby energií pro Váš objekt. Pasportizujeme staré objekty, provádíme výpočty průkazu energetické náročnosti objektů.

Naši partneři

Spolupracujeme s celou řadou řemeslníků, živnostníků a firem,
které jsou profesionálové ve svém oboru.

Průběh realizace zakázky

Zmapovali jsme čtyři důležité milníky při řešení každé zakázky.
V první řadě to začíná Vaším kontaktem s námi.

1. Zadání poptávky

Vše začíná u zadání poptávky. Na základě sdělení Vaší představy, co chcete realizovat, se domluvíme na osobním setkání v místě realizace stavby.

2. Setkání v místě stavby

Na osobní schůzce dojde k upřesnění představ. V případě, že jsou Vaše představy realizovatelné, vypracujeme Vám cenovou kalkulaci.

3. Cenová kalkulace

Cenovou kalkulaci zasíláme včetně časového harmonogramu požadovaných prací a platebních podmínek pro realizaci projektu.

4. Realizace

Pokud s cenovou kalkulací budete souhlasit, vše se bude realizovat podle určeného časového harmonogramu a platebních podmínek.

Bohaté zkušenosti v oboru

Firma NETTY Dream s.r.o. byla založena v roce 2014 po předchozích bohatých zkušenostech jak ve státní správě tak jednatelstvím ve stavební firmě. Zaměřuje se na realizaci představ zákazníka, ať už se jedná o rekonstrukci, přístavbu či stavbu Vašeho domu, chaty, kulny či bazénu.